Можете перевести , пожалуйста) Привет, как дела? У меня отлично. Я люблю читать книги, мне нравятся книги о Путешествиях. А тебе? Как учеба ? Чем сейчас увлекаешься? (Письмо другу)
Можете перевести , пожалуйста)
Привет, как дела? У меня отлично. Я люблю читать книги, мне нравятся книги о Путешествиях. А тебе? Как учеба ? Чем сейчас увлекаешься?
(Письмо другу)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сәлем,қалың қалай? Менде бәрі жақсы. Мен кітап оқығанды ұнатамын,әсіресе саяхаттар туралы кітаптар ұнайды.Ал саған ше? Сабағын қалай? Қазір немен айналасып жүрсін?
(Досыма хат)