Можете зделать так : Например cat dog Кэт дог --She could borrow some money from her friends. ---I think she could do some odd jobs to make some money. My neighbour pays me for walking his dog. He hasn't got time to do i...

Можете зделать так : Например cat dog Кэт дог --She could borrow some money from her friends. ---I think she could do some odd jobs to make some money. My neighbour pays me for walking his dog. He hasn't got time to do it himself in the morning. ---Or she could ask for the money for a birthday present. Situation 2 My cousins have invited me to go to the zoo. Icon's like zo
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ши колд бороу сам манэй фром хёр френдс . Ай финк ши колд ду сам од жобс тк мэйк сам манэй .Май нэйгхтбор пэйс ми фор валкинг хис дог . Хи хаснт гот тайм то до ит химселф ин зэ морнинг . Ор ши колд аск фор зэ манэй фор э бёрздэй прэсэнт .