На какие типы подразделятся земная кора в зависимости от состава и структуры? дай?

На какие типы подразделятся земная кора в зависимости от состава и структуры? дай??е краткое описание.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Земна кора відрізняється під материками та океанами. Розрізняють материкову та океанічну земну кору, що різняться за складом, будовою. У залежності від густини порід, що її складають, у корі виділяють три шари: «базальтовий», «гранітний» та осадовий.