На які тематичні цикли поділяється романістика митця Павла Загребельного?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Романістика Павла Загребельного поділється на такі цикли: • військово-патріотичний цикл - "Європа - 45", "Європа. Захід", "Шепіт", "Добрий диявол". • сучасний цикл - "Спека", "День для прийдешнього", трилогія "З погляду вічності", "Левине серце", "Розгін", "Південний комфорт", "Гола душа", "Юлія". • історичний цикл - романи "Первоміст", "Смерть у Києві", "Євпраксія", "Роксолана", "Я, Богдан", "Диво", "Тисячолітній Миколай".