Накресліть схему речення: Машинерія твоя летить, вітер у вухах пересвистує, збоку собаки гавкають, на дзвіниці дзвонять, перед тобою хаати хитаються, уся земля іде обертасом, а ти розсівся на своїх ногах, щоб не так мерзли, і п...

Накресліть схему речення: Машинерія твоя летить, вітер у вухах пересвистує, збоку собаки гавкають, на дзвіниці дзвонять, перед тобою хаати хитаються, уся земля іде обертасом, а ти розсівся на своїх ногах, щоб не так мерзли, і переганяєш дівчат або якогось страхополоха, з розгону врізаєшя в чиїсь санчата і м*ячем пачаєш у сніг.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[    ], [   ], [  ], [  ], [  ], a [  ], (щоб), і [  ], [  ]