Написать твір, на тему " що таке любов? і яке ії місце в житті людини?" твір не велекий, обов"язково щоб були приклади, навіть можна без висновку і тези, важливі приклади. НЕ З ІНЕТА. 100 пунктов дам, за хорошее решение, за...
Написать твір, на тему " що таке любов? і яке ії місце в житті людини?" твір не велекий, обов"язково щоб були приклади, навіть можна без висновку і тези, важливі приклади. НЕ З ІНЕТА. 100 пунктов дам, за хорошее решение, за помощь
Ответ(ы) на вопрос:
любов-це все твое життя якщо людина буде жити без любові не буде почуттів емоцій радощів людина не може жити без любові тому що кожну хвилину у людини бьеться серце й кожну хгодину хвилину і навіть секунду можно любити один одного