Написати 10 слів з мягким знаком 10 з апострофом та 10 іншомовних слів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если тебе на русском в переводчике переведёшь.  З м яким знаком:Сьогодні,льон,мазь,дитинонька,зеленесенький,учителька,пишуть,малюють,серденько,мовонька. З апострофом:б є,з явитись,Лук ян,солов ї,м який,бур ян,пір я,ім я,з їсти,подвір я. Іншомовного походження:Космос(з грецької),університет(З латинської),опера(з італійської),спорт(з англ.),брухт(з німецької), больш не знаю прости(