Написати лист одному з героїв твору русалонька із 7-в!!! Пожалуста срочно!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт, люба Софійка. Пишу тобі я, учениця 7 классу ( имя) . В цьому році ми з класом прочитали дуже цікаву повість. Чесно кажучи, хочу тобі сказати, що ти велика розумниця. Ти допомогла своєму однокласснику, незважай на всі трудонощі.  Хоча тобі це давалось не легко,а ти з усім впоралась. Я рада, що існують такі не байдужі дівчатка як ти.