Написати про відому людину,що прославила Україну на весь світ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Українські боксери, що прославили нашу країну на весь світ. Віталій і Володимир Кличко. Обидва - чемпіони світу з боксу у важкій вазі (перші чемпіони світу з боксу у важкій вазі з усього колишнього СРСР), але ніколи не були противниками на рингу. Спільний професійний дебют відбувся 16 листопада 1996, а в Гамбурзі (Німеччина), в якому кожен з братів нокаутував суперника. Обидва брати є кандидатами наук (1997). Велику частину часу брати Клички проживають в Німеччині, де користуються дуже великою популярністю. Спільною діяльністю братів Кличків, крім спортивних тренувань, є соціальні проекти Фонду братів Кличків, появи на публіці і телебаченні, рекламні ролики , міжнародна благодійність у Фонді та проекти з відновлення одеського Будинку профспілок , вцілілого після пожежі в 2014 р коло бізнес-інтересів братів Кличків входять підконтрольні їм компанії К2 Promotions, Klitschko Management Group, а також ряд інших компаній в Україні, Німеччині та США