Написати речення із словосполученням: взяти за основу, взяти до уваги, прийняття рішення, вважати за доцільне, вжити заходів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
щоб відкрити коректор, потрібно взяти його за основу і потянути ковпачок потрібно взяти до уваги, що якби не було математики, ми б не вміли рахувати. Президент знову прийняв рішення. всі вважають за доцільне заважати іншим треба вживати заходів, щоб не було сміття на нашій вулиці