Написати твір на тему"на світі завжди існуватиме романтика для того хто її вартий"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Любов треба берегти, як і багато речей у цьому складному світі. Романтика не є виключенням. Романтика – це емоції, нові ідеї, нові почуття. Якщо людина не цінує це, то людина, яка їй дарувала романтику, засумує і більше не буде це робити. Я вважаю, що потрібно берегти її, не нехтувати романтикою і дарувати її людям. (Я старалась)