Напиши  текст-розповідь  про  свою  сім*ю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя сім я дуже любить один одного. Брат (сестра) в мене дуже(а) спокійний(на) та завжди граеться зі мною.Тато дуже серйозний та любить читати книжки. А мама любить готувати та ходити по магазинах. А я люблю читати книжки теж як мій тато. Я люблю свою сім ю!!!!!
Гость
моя сiмя моя сiм я складаэться з мами папи i братика папа дуже багато працюэ на роботi я цiную час проведений з ним бабуся працюэ в метро папа друкарем мама сидить з братиком дiдусь зам охорини бабуся охороником в школi моя сiм я дружна i добра