Прочитайте текст. Знайди прикметник, вжитий у різних формах. У тих місцях, де живе білий ведмідь, він-найсильніший звір. Йому боятись нічого. Ведмідь уміє спритно ховатися. А ховаеться він від тюленів. Адже ведмідь полює на ни...

Прочитайте текст. Знайди прикметник, вжитий у різних формах. У тих місцях, де живе білий ведмідь, він-найсильніший звір. Йому боятись нічого. Ведмідь уміє спритно ховатися. А ховаеться він від тюленів. Адже ведмідь полює на них. І треба, щоб тюлені не помітили, як він підкрадаеться. Для цього і потрібне ведмедю біле хутро. Його, білого, на білій крижині й не видно, Підкресли прикметники,і зазначити рід .Будь ласка ДЯКУЮ!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
білий - чол.рід...............
Гость
Білий (ч.р.)біле(с.р.) білого(ч.р.) білій (ж.р.)