Напишіть будь-ласка опис зовнішності людини (улюбленого актора, спортсмена, письменника)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мою однокласницю звати Анна. Їй 13 років. Вона навчається добре,старається бути доброзличливою,всим допомагає. Її лице овальне,волося свіло-жовте, коротке. Очі карі,підчеркнуті темно-коричневими бровами. Вії чорні,не в кожного вони такі довгі.Ніс карликовий,маленький.Губи,неначе полуниця,така смачна,червона. Вона приваблива,красива,в неї маленький зріст незважаючи на її вік. Анна дуже хороша подруга,вона справжній друг.