Напишіть  будь ласка текст на тему" На виставці собак"Використовуючі такі словосполучення: ішли з гордістю, привітали з першою медаллю,дивились з любов'ю, розповідали з радістю.

Напишіть  будь ласка текст на тему" На виставці собак" Використовуючі такі словосполучення: ішли з гордістю, привітали з першою медаллю, дивились з любов'ю, розповідали з радістю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я давно мріяла про собаку і ось моя мрія здійснилася на моє день народження мені подарили собаку це була надзвичайно красива собака середнього рослу з великими вушками і маленьким хвостиком я хотіла щоб він став найкращим  пів року ми вчили його різник веселих трюків і коли він став готовим до конкурсу ми пішли на виставку  ми шли з гордістю за нашого улюбленця  із самого першого моменту я знала що він переможе  так і сталося саме я перрша привітала його з першою медаллю