Напишить будьласка 10 слів і поясніть їх граматичне і лексичне значення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
школа--(лекс.зн.-учбовий заклад),граматичне-наз.відм,жін.рід,тверда група,одн виделка-(лекс.--столовий прибор),грам--наз.відм,жін.рід,тверда група,одн автобус- (лекс--транспорт для перевезення людей),грам-наз.відм,чол.рід,одн зірка--(лекс.--небесне тіло),грам-наз.відм,жін.рід,тверда група,одн фарба-(лекс.-речовина для забарвлення  речей) ,грам-наз.відм,жін.рід,тверда група,однина планета-(лекс-небесне тіло),грам-наз.відм,жін.рід,тверда група,однина поле-(лекс. обширна ділянка  землі),грам-наз.відм,сер.рід,тверда група,однина інтернет-(лекс- інформаційна комп*ютерна мережа),грам-наз.відм,чол.рід,тверда група, однина хліб-(лекс-харчовий продукт),грам-наз.відм,чол.рід,тверда група ,однина дощ-(опади,у вигляді крапель),грам-наз.відм,чол.рід,мішана група,однина