Напишіть невеликий твір - опис (-5-7 речень) на тему 'Криниця' використовуючи прикметники для змалювання криниці та води.Заранее Спосибо! Пожалуйста помогите!!!!!!!!

Напишіть невеликий твір - опис (-5-7 речень) на тему 'Криниця' використовуючи прикметники для змалювання криниці та води. Заранее Спосибо!  Пожалуйста помогите!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Л1то я провела у бабус1 в сел1.Там дуже гарна природа.  Часто бабуся посилала мене по воду до криниц1. яка знаходилась в к1нц1 огороду на луз1. Ви не уявляэте яка вона красива! Сто1ть така соб1 височенька. зложена з круглих дерев*яних дрючк1в.Покрашен1 вони р1знокольоровими фарбами, а над нею гордо сто1ть *журавель*. держачи в дзьоб1 в1рьовку з в1дром. Зачерпнувши в в1дро води з криниц1- не можеш надивитись на воду- яка вона кришталево-прозора.На смак аж солодка .П*эш-не нап*эшся.