Напишіть оповідання (велике за розміром) на будь - яку тему, обов'язково, щоб було повчальне! Реалістичне! Та не здирайте з інтернету, будь-ласка! Це контрольне оповідання з української мови. Вчитель забороняє користуватися інт...

Напишіть оповідання (велике за розміром) на будь - яку тему, обов'язково, щоб було повчальне! Реалістичне! Та не здирайте з інтернету, будь-ласка! Це контрольне оповідання з української мови. Вчитель забороняє користуватися інтернетом! За однаковий твір із інтернету видаляю рішення! Не полініться, даю багато пкт. Особливо щоб були присутні речення: БСП, СПР, ССР, ССК.Дякую.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
якось    давно   у марiчки було день народження.виповнинось тодi марiчi 8 рокiв. Мама вирiшила зробити для дитини свято тому поклилака друзiв марiii, та ще там буду мама тото та бабуся марiчки Але  марiю подумала як бабуся сяде за стiл.... в неї руки трясутся А подруги смiятися будуть нехай бабця за стiл сiдати не буде! Коли дiвчинка сказала це мамi в мами потекла сльоза ! Вона була дуже засмучена тому мама поклала скатертину та пiшла в кiмнату Дiвчинка зрадiла що подруги не будуть смiятись... Коли мама вийшла з кiмнати сказала:-Бабуся прийти не зможе ось передала вiдкритку там було написано:Вiтаю внученька з днем народження бажаю всього найкращого та будь справжньою людиною!