Напишіть три складнопідрядних речення, які містять 4 підрядних простих речень
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У Стаблеві,де кінчається містечко,де Рось розливається з тісних берегів,де курликають в небі птахи,де сонце своїм проміння зігріває землю,є дуже гарне місце.
Я дійшов до наметового містечка,яке розгорнулося серед високих гір,де оселилися кілька самотній людей,які тихо споживали після напруженого дня,коли вже було темно.
Вночі Андрій довго не міг заснути,бо йому марилися жахливі речі,бо в хаті відбувався запах холодної п'яти,бо щохвилини чув я шепіт,шум та галас,який долинав з сусідньої кімнати.