Напишіть твір на тему мій героїчний вчинок помогите люди добрые

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу один хлопчик врятував від пожежи чоловіка та 2 дітей і кошенятко. Він проходив крізь один дом та почуяв запах пожежи. Він сміливо зайшов у дім. Пробудив чоловіка, вивев йогоз дому. А потім витягнув дітей і кошеня.Він зробив героїчний вчинок! Він пожертвував своїм життям заради інших, він молодець.А ось іще одна десятирічна дівчинка витягнула старого з ополонки. Вона ішла додому та побачила старого, що рибалив та провалився. Вона одразу підпливла та витягнула старого. Вона зробила героїчний вчинок!!!