Напишите мини сочинение(9-10 предложений )на татарском языке!)0)) Тема:КАК Я ПРОВЕДУ ЭТО ЛЕТО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тиздэн жэй килеп житэ. Мин жэй коне авылга кайтырга жыенам. Авылда мин эбиемэ хэм бабаема булышам. Мин бакчада эшлим. Мин су сибэм,чуп утыйм. Мин эбием белэн ашарга пешерергэ яратам. Э бабаем белэн мин печэнгэ йорим. Мина авылда бик ошый. Шуна курэ жэй коне мин авылга жыенам.