Напишите, пожалуйста, несколько небольших ситуаций с детьми, где они совершили плохой поступок, а потом извинились.(Типо альтрумизма)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хлопець 16-ти років, не маючи належних документів, продавав у метро диски з аудіозаписами. До нього підійшли міліціонери й наказали надати документи. У хлопця їх не було, і він попрохав вибачення.