Напишите пожалуйста сочинение на английском " Мій улюблений веб сайт" Напишите про одноклассники.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 I love the site Classmates. There you can write to your friends, classmates, and also meet people. Classmates there are many interesting games! I sometimes play them like pirate treasure is my favorite game in the SOC. network. You can upload your photos. Go to this website! I strongly advise you