Напишите сочинение на татарском языке про домашнего животного. Пожалуйста...Сочинение должно состоять примерно из 10 предложений или больше.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минде ойдэ бар эт. Ул минем зур дусым. Иртэн мин аны урамга чыгырам. Ана 5 йэш. Мин аны яратам. Анын исем Шарик. Бер тапкыр ул мине ойгэ китердэ. Мин аны бик яратам!