Напишите текст номер 4 от второго лица пожалуйста. 35 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сен көп сөздердің басфнда келесің. Соның ішінде ең ұнататының - көмек. Айтайын дегенің ол емес. Другие так останется
Гость
Сен көп сөздердің басында келесің. Солардың ішінде ең ұнататынын - көмек. Көмек деген адам аты да бар. Айтайын дегенін ол емес..... ________ Дальше пишешь так как там написано