Наше мисто( село) называется..... Центральна вулиця в мисти( село) Наша школа растошована на вулеци......Поблещу миста ( села) протекает риска. . ....Найближче до нас село( мтсто)-...... .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наше місто називається Миргород.Центральна вулиця в місті-Старосвітська.Наша вулиця розсташована на вулийі Гурамашвілі.Поблизу міста,і в місці,протікає ріка Ташань.Найблище до нас село Білики.