Не Можу Знайти Текст На Тему : Дятел - лiсовий лiкар. Допоможiть,Будьласка,Менi Треба 4-5 Речень.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дятла недарма називають лісовим лікарем. Увесь день він старанно працює, знищуючи комах-шкідників:  короїдів, вусачів, довгоносиків, листоїдів. Дятал "працює" лише на хворих і висохлих деревах. Птах стукає по стовбуру і прислухається. Так він шукає під корою порожнини, де причаїлися комахи. Вчені довели, що дятел безпомилково відрізняє трухлявий стовбур від цілої деревини. Тому без потреби стукати по дереву не буде.