Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції :

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чо бл????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????