Нужно срочно перевести на казахский 1) Какой это вид спорта? 2) А ты играл в волейбол? 3) Сколько игроков играет в одной команде? 4) Нравится ли тебе играть в волейбол? 5) почему ты выбрал волейбол?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бұл қандай спорт түрі? 2) Ал сен ойнаған волейбол? 3) Қанша ойыншы ойнайды бір командада? 4) саған Ұнай ма ойнау волейбол? 5) неге сен таңдады волейбол?
Гость
1)Бұл спорттың қандай түрі?2)Ал сен волейбол ойнап көрдіңбе?3)Бір топта қанша ойыншы ойнайды?4)Саған волейбол ойнаған ұнайма?5)Сен не үшін волейболды таңдадың?