Образ Енея у поемі "Енеїда"-Іван Котляревскький.Помогите,пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Образу Енея притаманні риси, не характерні ідеальному епічному героєві. Він - “людина Долі”. Йому притаманні внутрішні протиріччя між особистими почуттями та покірністю волі богів, коханням та обов’язком, від природи миролюбним характером та необхідністю виконувати те, що визначене долею. Він мудрий політик.