Образи-символи "Тіні забутих предків" Образы-символы "Тени забытых предков"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Троє гуцулів, що грають на трембітах втілюють переломний образ. Тоді постійно траплялось нещастя.«Тіні забутих предків» настільки пронизані елементами національної культури, що тут навіть суниці стають символом кохання, а тінь червоних коней - крові. Розкидані яблука, підпалене дерево символізують зраду дружиною свого чоловіка