Один із польських хроністів 17 столітя стверджував,що цього отамана Бог поставив на сторожі християнських овечок,неначе пса,який може визволяти їх із вовчої пащі бусурманів.Польський автор говорив про ... а) Івана Сірка б) Богд...

Один із польських хроністів 17 столітя стверджував,що цього отамана Бог поставив на сторожі християнських овечок,неначе пса,який може визволяти їх із вовчої пащі бусурманів.Польський автор говорив про ... а) Івана Сірка б) Богдана Хмельницького в) Івана Мазепу г) Самійла Кішку д) Петра Дорошенка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А Так назівали Івана Сірка