Один з гострих кутів прямокутного трикутника, на 12 градусів більший за другий . Знайдіть ці кути.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сума гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 90 градусів. Нехай один кут х градусів, тоді другий х+12 градусів. Маємо рівняння: х+х+12=90 2х=78 х=39 Один кут 39 градусів, другий кут 39+12=51 градус.