ОООООООЧЕНЬ СРОЧНО! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!

Гость
1.We didn't go to Mir Castle last week. 2. Have you ever gone to Nesvizh? 3/ He has just come from Nesvizh.  4. Did she visit Mir Castle last week? 5.They have already gone there.