Опис птаха синиця велика розмір забарвлення частини тіла голова ноги хвіст

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розмір: приблизно як горобець (15-18 см в довжину), маса до 20 гр Забарвлення: яскраво-червоне черевце з синьою лінією.  Частини тіла: Голова - верх голови чорний (темно-синій), ззаду на голові має жовту пляму Спина - жовто-зелена Крила - голубоваті Хвіст - голобуватий, як крила