ОЦІНІТЬ текст до 12 балів твір опис метелика: В нашому саду багато метеликів. вони маленькі. крила їхні барвисті як веселка. А форма немов вирізана ножицями. тільце сіро-бежеве непримітне. два вусики виглядають з непомітної гол...

ОЦІНІТЬ текст до 12 балів твір опис метелика: В нашому саду багато метеликів. вони маленькі. крила їхні барвисті як веселка. А форма немов вирізана ножицями. тільце сіро-бежеве непримітне. два вусики виглядають з непомітної голівки. пурхають в синьому небі комахи немов колібрі. охороняйте метеликів, цю красу природи!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у тебе напевно буде 10