Оқу – білім бұлағы, білім – өмір шырағы.... Пожалуйста напишите о чем эта пословица и ее содержание , в чем ее смысл в 5 предложениях на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
омирде билимсиз болсан еш нарсеге кол жеткизе алмайсын.билимди болсан шешилмейтин киындык болмайды.билимди оку аркылы аламыз.билимди бола тура жаксы мамандык иеси атана аламыз.