Өжет , қатыгез , айлакер , жақсы сөзінің антоним , синоним , омоним ін табу керек !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
айлакер-ку(синоним) шыншыл(антоним) катыгез-мейырымсыз, тас журек(синоним) мейырымды, акконыл(антоним) жаксы-жаман(антоним) керемет(синоним)
Гость
Жақсы жаман бул антоним жақсы адал синоним айлакер қу синоним шыншыл антоним өжет алғыр бул синоним