Перебудуйте речення так,щоб узагальнювальні слова стояли перед однорідними членами речення.Перебудовані речення запишіть. Обгрунтуйте вживання розділових знаків.1) І родина,і школа,і мисливці-усі повинні піклуватися про охорону...

Перебудуйте речення так,щоб узагальнювальні слова стояли перед однорідними членами речення.Перебудовані речення запишіть. Обгрунтуйте вживання розділових знаків. 1) І родина,і школа,і мисливці-усі повинні піклуватися про охорону нашої чарівної природи.2)Рідні місця,знайомі хатки,садки,доріжки-усе те миготить в очах,у голові думки будить...3) І на столі і на полицях-скрізь були папери.4) Карі очі,чорні брови-усе в неї сміється. БУДЬ ЛАСКА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(1 речення) Усі повинні піклуватися про охорону нашої чарівної природи: і родина, і школа, і мисливці.(2 речення) Усе те миготить в очах,у голові думки будить- рідні місця,знакомі хатки,садки,доріжки.(3 речення) Скрізь були папери- і на столі,і на полицях.(4 речення)Усе в неї сміється: карі очі,чорні брови.