Перепишіть, присудки підкресліть двома рисками. 1. Єдиний, хто не втомлюється,— час. А ми живі, нам треба поспішати. (JI. Костенко.). 2. Нема такої сили, щоб нашу правоту перемогти. (М. Рильський.) 3. Наче рідний дім для нас б...

Перепишіть, присудки підкресліть двома рисками. 1. Єдиний, хто не втомлюється,— час. А ми живі, нам треба поспішати. (JI. Костенко.). 2. Нема такої сили, щоб нашу правоту перемогти. (М. Рильський.) 3. Наче рідний дім для нас була сільська далека школа. (В. Сосюра.) 4. Чи ж можна забуть, як шуміли гаї у моїй стороні? (В. Сосюра.) 5. Для мене ти як небо. (В. Сосюра.) 6. Це таки щастя —любити людей. (О. Гончар.) '* Ніч стала здаватися непевною. (В. Собко.) 8. Земля лежить незасіяна, пересихає. (І. Цюпа.) Прошу помогите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Присудки-втомлюється, поспішати, перемогти, була, забуть, шуміли, як, любити, стала, здаватися, лежить, пересихає.