Переведите и ответьте Дам 50 баллов Ата-əжелеріңе немесе жайлауға барғанда қандай малды көріп жүрсіңдер?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен ата әжеме барғанда аттарды, қойларды, сиырларды жәнеде түйелерді көріп жүрмін.
Гость
Ата--әжелеріңе немесе жайлауға барғанда қандай малды көріп жүрсіндер ? Когда ездишь к дедушке с бабушкой  или летнее пастбище ,то каких животных видишь ? Мен ата -әжеме немесе жайлауға барғанда жылқыларды, сиырларды, қойларды және түйелерді көріп жүрмін. Когда я езжу к дедушке с бабушкой  или на летнее пастбище то я там вижу лошадей, коров, овец и верблюдов.