Переведите на казахский Как вы стали знаменитым? Вы любите свою работу? В каких фильмах вы снимались? Самая любимая роль которую вы играли? Как вы относитесь к фильмам ужасов? Вы любите своих фанатов? Как вы проводите свое своб...

Переведите на казахский Как вы стали знаменитым? Вы любите свою работу? В каких фильмах вы снимались? Самая любимая роль которую вы играли? Как вы относитесь к фильмам ужасов? Вы любите своих фанатов? Как вы проводите свое свободное время
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сіз атақты?Сіз жақсы көретін.Қандай фильмдерде сіз снимались?Ең сүйікті рөлі сіз ойнады?Қалай қарайсыз фильмдерге қорқынышты?Сіз жақсы көретін, өз жанкүйерлері бар ма?Сіз жұмсайды өзінің бос уақытын
Гость
Калай атакты болдыныз? Оз жумысынызды унатасыз ба? Кандай фильмдерге тустиниз?кандай роль катты унады? Коркынышты фильмдерге калай карайсыз? Оздериниздин фанаттарынызды жаксы коресиз бе? Бос уакытынызды калай откизесиз?