Переведите пожалуйста русскими буквами на английском Let's Sing! Poor Baby, poor Baby Poor Baby B

Переведите пожалуйста русскими буквами на английском Let's Sing! Poor Baby, poor Baby Poor Baby Bear! No porridge for him It just isn't air. Now he hasn't even Got a chair! He doesn't know Gold ie Is sleeping upstairs! Заранее большое спасибо! !!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Летс син! Пу бэби пу бэби, пу бэби веа Но поридж фо хим Ит джаст иснт эир Нау хи хэснт эвэн Гот э чэир Хи дознт ноу голд и Ис слипин апстеарс