Переведите пожалуйста срочно -Сіздің аты-жөніңіз кім? -Сіз қайда,қашан дүниеге келдіңіз?(Қай жылғысыз?) -Ата-анаңыздың аты-жөні кім? -Сіз қандай отбасында дүниеге келдіңіз? -Олар қандай жұмыс істейді? -Қандай мектепті,қашан бі...

Переведите пожалуйста срочно -Сіздің аты-жөніңіз кім? -Сіз қайда,қашан дүниеге келдіңіз?(Қай жылғысыз?) -Ата-анаңыздың аты-жөні кім? -Сіз қандай отбасында дүниеге келдіңіз? -Олар қандай жұмыс істейді? -Қандай мектепті,қашан бітірдіңіз? -Жоғары біліміңіз бар ма ? -Мамандығыңыз қандай? -Мамандық бойынша жұмыс істедіңіз бе? -Тұрмысқа шыққансыз ба? -Үйленгенсіз бе ? -Балаларыңыз бар ма? -Мекен-жайыңыз қайда?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
переводчик в помощь!!!!!
Гость
-Как вас зовут? -Когда и где вы родились?(какого вы года?) -Как зовут ваших родителей? -В какой семье вы родились? -Чем они занимаются? -В какой школе учились? Когда ее закончили? -У вас есть высшее образование? -Какая у вас профессия? -Вы работаете по профессии? -Вы замужем? -Вы женаты? -У вас есть дети? -Какой у вас адрес?