Переведите, пожалуйста, стих на казахский язык. Вижу чудное приволье,Вижу нивы и поля,- Это русскавя природа, Это родина моя. Вижу горы и долины, Вижу степи и луга,- Это русское раздолье Это Родина моя. (В.Савинов).

Переведите, пожалуйста, стих на казахский язык. Вижу чудное приволье, Вижу нивы и поля,- Это русскавя природа, Это родина моя. Вижу горы и долины, Вижу степи и луга,- Это русское раздолье Это Родина моя. (В.Савинов).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Таңғажайып ауандықты көремін, қарамастан Егістікті және егістіктерді, - көремін Сол русскавя табиғат, қарамастан Сол мен ел. Тауды және жазықтарды, көремін Даланы және шалғындарды, - көремін Сол орыс ауандық Сол мен ел. (В.Савинов).
Гость
Таңғажайып ауандықты көремін, қарамастан Егістікті және егістіктерді, - көремін Сол русскавя табиғат, қарамастан Сол мен ел. Тауды және жазықтарды, көремін Даланы және шалғындарды, - көремін Сол орыс ауандық Сол мен ел.  Это не точно, потом проверь.