Переведите сочинение моя семья на казахский язык, пожалуйста Меня зовут Даша. Я учусь в 6 классе. Мне 12 лет. У меня есть семья. Она большая и дружная. Она состоит из 4 человек. Это мама, папа, сестра и я. Моей маме 40 лет. Она...

Переведите сочинение моя семья на казахский язык, пожалуйста Меня зовут Даша. Я учусь в 6 классе. Мне 12 лет. У меня есть семья. Она большая и дружная. Она состоит из 4 человек. Это мама, папа, сестра и я. Моей маме 40 лет. Она хозяйка магазина. Моему папе 41 год. Он директор магазина. Моей сестре 21 год. Она учиться в университете. Я люблю свою семью.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің атым Даша. Мен 6-шы сынып жүрмін . Мен 12 жастамын. Менің отбасым бар. Ол үлкен және мейірімді. Ол 4 адамнан тұрады . Бұл анам , әкем , қарындасы және мен. Менің анам 40 жыл үшін . Ол дүкеннің иесі болып табылады . Менің әкем 41 г. Ол дүкеннің директоры. Менің қарындасы 21 жаста. Ол университетте оқып жатыр . Мен отбасымды жақсы көремін .