Переведите текст. Helen: Hello. Diane: Hi, Helen. Are you in your new house now? I've got a big bedroom and the house has a nic

Переведите текст. Helen: Hello. Diane: Hi, Helen. Are you in your new house now? I've got a big bedroom and the house has a nice garden. Diane: What have you got in your bedroom? Helen: I have a new computer and a CD player. My brother has a TV in his room. Diane: Has he got a video, too? Helen: No, he hasn't. It's in the sitting room. Diane: Have you got any pets in the new house? Helen: Yes, we have two small white cats. They're in the garden now.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
H: привет D: Привет Хэлэн, ты сейчас в своём новом доме? У меня есть большая ванная комната и красивый сад D:Что находится в твоей комнате? H: у меня есть новый компьютер и CD проигрыватель. У моего брата в комнате телевизор D: есть ли у него видеопроигрыватель? H: у него нету, он в гостинной. D: у тебя есть домашние питомцы в доме? H: да, у нас есть два маленьких белых котиков. Они сейчас в саду.