Перевести на русский язык. Астана әсем қала. Ол - еліміздің бас қаласы. "Бәйтерек" Астана қаласында орналасқан. "Бәйтеректі" алып ағашқа ұқсатады. "Бәйтеректің" биіктігі - 97 метр. Біз сыныппен бірге "Бәйтерекке" барамез. "Бәйт...

Перевести на русский язык. Астана әсем қала. Ол - еліміздің бас қаласы. "Бәйтерек" Астана қаласында орналасқан. "Бәйтеректі" алып ағашқа ұқсатады. "Бәйтеректің" биіктігі - 97 метр. Біз сыныппен бірге "Бәйтерекке" барамез. "Бәйтеректің" ең жоғарғы қабатына шығамыз. Алақтан ізіне қолымызды қооямыз. Бір - бірімізге жақсы тілек айтамыз. Маған "бәйтерек" ұнайды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Астана- красивый город. Это главный город нашей страны. В Астане находится "Байтерек".  "Байтерек" похож на дерево. Длина Байтерека - 97 метров. Мы с классом пойдем в Байтерек. Мы пойдем на самый вверхний этаж Байтерека. Поставим наши руки на оттиск руки. Все загадаем желание. Мне нравится Байтерек.