Перевидите текст! Салауатты өмір салты адам үшін өте маңызды,денсаулыққа тікелей қатысты.Коғамның болашагы әрбір адамның денсаулығына байланысты.Д...

Перевидите текст! Салауатты өмір салты адам үшін өте маңызды,денсаулыққа тікелей қатысты.Коғамның болашагы әрбір адамның денсаулығына байланысты.Д...Перевидите текст! Салауатты өмір салты адам үшін өте маңызды,денсаулыққа тікелей қатысты.Коғамның болашагы әрбір адамның денсаулығына байланысты.Денсаулық дегенымыз адам ағзасының жан-жақты дамуы.жогарыда аталған ұлттық спорттық ойындардың атылу нәтижесінде балалардың мынадай қабілеттері: салт-...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Очень важно для человека, здоровый образ жизни,здоровье.Болашагы общества на здоровье каждого человека.Дегенымыз здоровья организма человека, всестороннего развития.в результате указанных спортивных игр национального выброс жогарыда детей следующие способности:традиций, уваженияуиымшылдыгы,ызденымпаздыгы . что не перевелось вы не так написали.