Переводчик с казахского на русский кел балалар келіңдер қолдарынды беріңдер мысық тышқан ойнайықмысық панен тышқандайбірақ араз болмайықкел балалар ойнайық

Переводчик с казахского на русский кел балалар келіңдер қолдарынды беріңдер мысық тышқан ойнайық мысық панен тышқандай бірақ араз болмайық кел балалар ойнайық
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть дети приходят к ним в их руках давайте играть в кошки мышки кошка мышь Panen но они не должны вступать в противоречие с Приходите мальчики играли